Ubytovani u Berounky

Všechny příspěvky

Ubytovani u Berounky

Berounka je řeka, která protéká především Středočeským krajem a nabízí mnoho krásných míst k prozkoumání. Mezi nejhezčí úseky Berounky patří určitě úsek z Karlštejna do Berouna. Tento úsek je ideální pro vodácké vyžití, ale také pro pěší výlety. Turisté zde najdou krásnou přírodu, skalní útvary a mnoho dalších zajímavostí.

Beroun je město, které leží na soutoku řeky Berounky a Litavky. Je to malebné a historické město, které nabízí mnoho možností k prožití volného času. Turisté mohou navštívit Berounský hrad, kde se konají různé kulturní akce a výstavy. Kromě toho se zde nachází také Muzeum Českého krasu, které nabízí zajímavé exponáty o historii a přírodě této oblasti.

Pokud hledáte ubytování v těsné blízkosti Berounky, můžeme Vám nabídnout náš apartmán v obci Klučov. Apartmán se nachází pouhých pár metrů od řeky a nabízí nádherný výhled na okolní přírodu. Apartmán je plně vybavený, včetně kuchyňského koutu, koupelny a terasy. Je ideální pro rodiny s dětmi, ale také pro páry, které hledají romantický pobyt.

V okolí apartmánu najdete mnoho krásných míst k prozkoumání. Můžete se projít po břehu řeky Berounky a pozorovat místní fauna a flóru. Navštívit můžete také nedaleký Karlštejn, který je jedním z nejznámějších hradů v Česku. Další možností je výlet na Křivoklátsko, které nabízí nádhernou přírodu a historické památky.

Náš apartmán v Klučově je tak ideální volbou pro ty, kteří hledají ubytování v těsné blízkosti řeky Berounky a zároveň chtějí být v blízkosti města Berouna. Rezervaci můžete provést přímo na našich webových stránkách v sekci „Rezervace ubytování“.