Výlet s dětmi středočeský kraj

Všechny příspěvky

Výlet s dětmi středočeský kraj

Středočeský kraj je krásné místo pro rodinné výlety, ať už s menšími či většími dětmi. Pokud plánujete pobyt v této oblasti, určitě se nechte inspirovat našimi tipy na výlety s dětmi.

Jedním z nejoblíbenějších výletů pro rodiny s dětmi v této oblasti je návštěva Křivoklátska. Tato oblast je plná krásné přírody a historických památek. Můžete navštívit Křivoklát, nejstarší a nejvýznamnější hrad ve Středočeském kraji, který stojí na útesu nad Berounkou. Navštivte také lovecký zámek Křivoklát, kde se děti mohou seznámit s historií tohoto místa.

Další skvělý výlet může vést do města Beroun, kde se nachází Berounská přehrada. Toto místo nabízí mnoho možností pro rodinné aktivity, jako jsou cyklistické trasy, pěší výlety a vodní sporty. Určitě nezapomeňte na prohlídku Berounského muzea a Muzea veteránů v nedaleké vesnici Zdice.

Pokud máte rádi zvířata, navštivte Zoopark Chleby, kde se děti mohou seznámit s mnoha druhy zvířat z celého světa. Kromě toho si mohou užít i venkovní hřiště, které nabízí mnoho aktivit.

Dalším skvělým místem pro výlet s dětmi je Zámek Konopiště, který je obklopen krásným parkem. Zde se děti mohou projít po zahradách a zhlédnout mnoho zvířat v parku. Zámek samotný je plný historie a krásných uměleckých děl, které si můžete prohlédnout na prohlídce.

Zároveň Vám nabízíme ubytování v blízkosti mnoha atrakcí a zajímavých míst. Můžete se těšit na příjemný a pohodlný apartmán laděný do lidového stylu, který Vám poskytne veškerý komfort během Vašeho pobytu.

Pokud hledáte další tipy na výlet s dětmi ve Středočeském kraji, navštivte sekci Tipy na výlety na našich webových stránek, kde najdete mnoho dalších nápadů a inspirace.